Enova365: Przegląd funkcji i korzyści dla Twojej firmy

Enova365 to nowoczesne oprogramowanie ERP, czyli Enterprise Resource Planning. System ten jest przeznaczony do zarządzania różnymi procesami przedsiębiorstwa, ułatwiając gromadzenie, interpretowanie i przechowywanie informacji związanych z prowadzeniem działalności biznesowej. Do zalet oprogramowania enova365 firmy Soneta należy możliwość obsługi danych w ramach pojedynczej bazy, a także spójny interfejs zapewniający wygodną pracę we wszystkich obszarach.

Bogata funkcjonalność

Głównym zadaniem oprogramowania enova365 jest automatyzacja procesów wewnętrznych, a tym samym usprawnienie przepływu poszczególnych danych w obrębie firmy. Z uwagi na zróżnicowany poziomo uprawnień, każdy pracownik ma dostęp jedynie do informacji odpowiednich dla zajmowanego stanowiska. System ERP enova bazuje na wielu przydatnych i praktycznych rozwiązaniach. Oprogramowanie to odznacza się wysoką responsywnością, dzięki czemu może być łatwo dopasowane do różnych urządzeń i rozdzielczości ekranu. Z jego funkcji bez problemów da się korzystać zarówno na komputerze stacjonarnym czy laptopie, jak i tabletach oraz smartfonach. Kwestia ta pozostaje nie bez wpływu na komfort i wydajność pracy. System enova365 opiera się na centralnej bazie danych, co przekłada się na wysoką integralność. Narzędzie to może z powodzeniem sprawdzić się w wielu przedsiębiorstwach, niezależnie od skali, rodzaju i specyfiki branży prowadzonej działalności.

Wysoka skalowalność

Oprogramowanie enova365 jest również bardzo skalowalne, dlatego może być na bieżąco rozbudowywane. Otwarta struktura programu sprawia, że jest przystępny w łączeniu z innymi aplikacjami i systemami. Nie bez znaczenia pozostaje również modularność. Za poszczególne obszary funkcjonowania przedsiębiorstwa opowiada w enova dedykowany moduł, jednak każdy z nich korzysta ze wspólnej bazy danych. Takie rozwiązanie niweluje konieczność wielokrotnego wprowadzania identycznych informacji do różnych działów firmy. Oprogramowanie posiada moduły m.in. w zakresie CRM, obiegu dokumentów, kadr i płac, HR, księgowości, nieruchomości, projektowania, DMS, BI, pracy zdalnej, handlu czy magazynów. Skalowalność dodatkowo podnosi możliwość wyboru jednej z kilku wersji systemu enova365 – platynowej, złotej i srebrnej. Każda z nich posiada nieco inne funkcjonalności, a także docelowe zastosowanie.

Sprawne wdrożenie i efektywna rozbudowa

Proces wdrożenia ERP enova365 pozwala na indywidualne zdefiniowanie potrzeb przedsiębiorstwa, dzięki czemu poszczególne funkcje systemu są optymalnie dopasowane do specyfiki firmy. Oprogramowanie może być skonfigurowane w unikatowy sposób, a jego interfejs wyposażony wyłącznie w niezbędne narzędzia. Profesjonalne wdrożenie systemu enova365 oferuje firma XLE, która jako autoryzowany partner marki Soneta zajmuje się również serwisowaniem tego oprogramowania oraz organizacją szkoleń w zakresie jego profesjonalnej obsługi. Ze względu na elastyczną budowę modułową, platforma ta pozwala na łatwe rozszerzenie funkcji o dodatkowe rozwiązania. Instalacja kolejnych modułów nie wymaga wymiany całego systemu, a jedynie doboru odpowiednich narzędzi oraz dodania ich do aktualnej wersji programu. Samo wdrożenie enova może obejmować zarówno zakup licencji systemu na własność, jak i wybór wersji abonamentowej z usługami w chmurze.

Kompleksowa integracja

Enova365 to system, który doskonale sprawdza się w dużych, średnich i małych przedsiębiorstwach. Oprogramowanie posiada elastyczną budowę i jest łatwe w modyfikacji, przez co może być indywidualnie dopasowane do różnych potrzeb. Zakres zastosowań dodatkowo podnosi możliwość integracji z różnymi narzędziami zewnętrznymi, takimi jak kalendarz, poczta elektroniczna, systemy rozliczania czasy pracy kierowców czy platformy e-commerce. Ich połączenie z systemem ER sprawi, że dane z innych programów będą automatycznie przesyłane do panelu enova365. Rozwiązanie to przyczynia się do oszczędności czasu, ponieważ ogranicza potrzebę ręcznego wprowadzania i przekazywania danych dotyczących harmonogramów, zamówień, czasu pracy, czy zleceń przewozowych.

 

Artykuł sponsorowany

0 komentarzy

Dodaj komentarz